טלפון: 1800-21-22-10
לפרטים חייגו עכשיו!
1-800-21-22-10
  • נשמח לעמוד לשירותך בכל נושא ועניין

    למידע נוסף השאר פרטים

    ונחזור אלייך בהקדם!

השתלת שיער לגברים ולנשים

מהי השתלת שיער לגברים ולנשים

לכל אחד מאתנו, נושרות כמאה שערות ביום שמתחלפות בשיער חדש, זה נורמלי לגמרי, אך כשמתחילים לראות "מפרצים" בקרקפת, זה כבר עניין אחר, ברגע שזה קורה, כל הגברים חושבים על השתלת שיער. רוב הגברים בארץ מתקרחים אפילו מגיל צעיר מאוד, דבר זה גורמת ירידה בביטחון העצמי של רוב הגברים, היות והתקרחות מבגרת את המראה אפילו של הגבר הצעיר ביותר, אך אל חשש, אינכם לבד במערכה, התופעה הינה שכיחה מאוד בארץ והרבה טיפלו בהצלחה באמצעות טיפולי השתלת שיער.

ההתקרחות בקרב הגברים בארץ תופעה שכיחה

ישנם טיפולים תרופתיים למניעת התקרחות ואף לעידוד צמיחת השיער, זה טוב ויפה במידה והם מאושרות ממשרד הבריאות. הרבה גברים ניסו אותם, אך הגיעו למסקנה כי השתלת שיער הוא טיפול עדיף. ההבדל בין טיפול תרופתי לבין השתלת שיער זה בדומה לאישה שמוציאה שיער מהגוף באמצעות שעווה לבין זו המוציאה אותן לצמיתות בעזרת טיפולי לייזר.

האם אתם מעדיפים לחבוש פאה נוכרית?

פעם, הייתם רואים יותר גברים שחבשו פאה נוכרית על ראשם כי הם היו חסרי שיער, בזמנו לא היו טיפולים של השתלות שיער, אפילו אם הפאה תראה טבעית ביותר, תמיד יראו שזו פאה, לכן אם החלטתם לבצע השתלת שיער, זו החלטה נבונה. אני זוכר שאבי נפטר, חיפשתי את הפאה שלו, היות וגם אבי כמוני הקריח ( מה לעשות זוהי תורשה…) כשהזמנו לאחר מותו חברה של פינוי ירושות, מצאתי אותה ואף שמרתי עליה, החברה שעסקה בתחום פינוי ירושה, מצאה אף תמונות של אבי עליו השלום, כשהיה צעיר ושיערו היה מלא, ותמונה שלו בגיל 50 כשהתחיל להקריח, לפתע ראיתי את עצמי, והחלטתי שאני עובר השתלת שיער.

השתלת שיער רק אצל המומחים! השתלת שיער לגברים ולנשים

כדאי כי תבררו היטב, לפני שהחלטתם לעבור השתלת שיער אצל רופא מומחה זה או אחר. חפשו רופא אמין שביצע השתלת שיער אצל אחד מקרוביכם או חבריכם ובקשו המלצות על כמה רופאים. כשתמצאו את הרופא, הוא יחווה את דעתו כבר בפגישת הייעוץ הראשונה, ויציג בפניכם הדמיה, כיצד ייראה שערך לאחר ההשתלה. הטיפולים של השתלת שיער הם אישיים לכל אחד ואחד ומותאמים אישית. מידע נוסף השתלת שיער לנשים – מידע נוסף השתלת שיער לגברים