טלפון: 1800-21-22-10
לפרטים חייגו עכשיו!
1-800-21-22-10
  • נשמח לעמוד לשירותך בכל נושא ועניין

    למידע נוסף השאר פרטים

    ונחזור אלייך בהקדם!

השתלת שיער לנשים

השתלת שיער והתקרחות אינם נחלתם של גברים בלבד.

השתלת שיער לנשים, היום זה קל מתמידנשים לא מעטות סובלות מתופעות מטרידות אלה הנגרמות משילוב של גורמים גנטיים והורמונליים גם יחד.

נשירת שיער אצל נשים מטרידה אותן מאוד, המראה היפה והאטרקטיבי הולך ומתחלף במראה מבגר, המקנה להן תחושה ומראה אשר טובים פחות.

נשים רבות הסובלות מהתקרחות ונשירת שיער משמעותית משתמשות בתוספות שיער על מנת ליהנות מפתרון זמני ומקובל במתן מענה אסתטי זמני לבעייתן, אבל השימוש בתוספות שיער הינו חד פעמי ותוספות אלה אינן מיועדות לטיפול בהתקרחות או בנשירה המצריכות מענה בהיקף רחב יותר מבחינה כירורגית הנותנת מענה נכון וקבוע לבעיה המשפיעה באופן נחרץ על המראה החיצוני ועל הביטחון העצמי של הנשים.

סוגי נשירת שיער אצל נשים

נשים רבות סובלות מנשירת שיער בעונות מסוימות או לאחר לידה מסיבות הורמונליות, כאשר נשירת שיער והקרחות בודדות מתחילות להופיע בהיקף נרחב יותר שלא מסיבות אלה ייתכן מאוד שמדובר בתחילתה של התקרחות המצריכה השתלת שיער, לכן כדאי מאוד להתייעץ עם רופא המתמחה בתחום השתלת שיער בפרט לנשים, השתלת שיער מחייבת רופא המתמחה בתחום זה, עם ניסיון מוכח, אל תהססי לבקש לראות דוגמאות של תוצאות של מטופלים, וכן לבדוק שהרופא עוסק בתחום השתלת שיער.
חשוב ביותר לבדוק שהרופא המטפל חבר באיגוד הפלסטיקאים הישראלי.

השתלת שיער לנשים ולגברים כאחד התוצאות אמינות וטבעיות בהליך קצר ויעיל

נשירת שיער לאישה, יש פתרון קלהשתלת שיער בעידן של ימינו אינה דומה להשתלת שיער שהתבצעה בעבר. מדובר על השתלת שיער טובה ואיכותית המניבה תוצאה טבעית שאינה כרוכה בכאבים, בצלקות או בתופעות לוואי.

ד"ר שאלתיאל ממייסדי שיטה חדשנית ביותר להשתלת שיער fue, רופא מומחה ומיומן עם ניסיון של שנים ברפואה אסתטית לרבות השתלות שיער, חבר ההנהלה באגודה לרפואה אסתטית בישראל.

חשוב לציין, הדרך בטוחה ויעילה להתמודדות עם התקרחות ונשירת שיער אצל נשים, היא באמצעות השתלת שיער בשיטה החדשה, ניתן לשים קץ לתופעה הגורמת לכן להיראות פחות אטרקטיביות או צעירות, אתן מוזמנות לפגישת ייעוץ חינם עם ד"ר שלום שאלתיאל.

השיטה החדשה להשתלת שיער מניבה תוצאות טבעיות לחלוטין, הטיפול קל יחסית לעבר, ללא צלקות או כאבים מיוחדים, בעידן של ימינו בו פתרונות האסתטיים והכירורגיים הם דבר שבשגרה.

בואי להתרשם ולקבל מידע נוסף על התהליך הפשוט שיכול לשנות את חייכן כבר עכשיו! הירשמי עכשיו כאן באתר, לקבלת פרטים ולייעוץ מקצועי אצל ד"ר שלום שאלתיאל המומחה בתחום השתלת שיער בישראל שנים רבות.

התקשרי עכשיו לקבלת פרטים על השיטה החדשה, טלפון: 1800-21-22-10