טלפון: 1800-21-22-10
לפרטים חייגו עכשיו!
1-800-21-22-10
  • נשמח לעמוד לשירותך בכל נושא ועניין

    למידע נוסף השאר פרטים

    ונחזור אלייך בהקדם!

לקוחות מרוצים

לקוחות מרוצים לאחר השתלת שיער בעיקר בשיטה החדשה.

אלעד
אני חייב להודות שהייתי עם המון חששות לפני ההשתלה, איך זה יראה? האם זה יכאב? ועוד כל מני חששות ששקלתי רבות האם לבצע את הטיפול, אך מאחר ושערי הלך והידלל מיום, ליום, ופגע קשות בביטחון העצמי שלי, החלטתי לעזור אומץ ולבצע את השתלת שיער בשיטה החדשה, אני חייב להודות שכל התהליך היה הרבה יותר פשוט ממה שחשבתי, והתוצאה שינתה לי את החיים, אני מודה לד"ר שלום שאלתיאל על עבודה נפלאה, וטיפול מסור וסבלני מאין כמהו ולצוות המרפאה, אין לי מילים.
תודה


 

מאיר
אני שמח שמצאתי את המקום שאוכל לפרגן לד"ר שלום שאלתיאל, אני בן 29 וכבר שלוש שנים אני מקריח יותר ויותר, ומה לעשות התופעה פשוט שיגעה אותי, לא יכולתי לראות את עצמי קירח כבר בגיל צעיר כזה, ניסיתי פיאה שנראתה בסדר ועלתה לי הרבה כסף, אבל למרות העבודה הטובה שעשו לי, ראו שזה פיאה, ובחברת אנשים הרגשתי מבוכה, ניסיתי שזירה, מין שיטה כזו של הוספת שיער, בקיצור מה לא ניסית בתקופה של שנתיים? כמעט הכל, שום דבר לא היה זה. למען האמת השתלת שיער קצת הפחידה אותי, הייתי במספר מקומות שמצאתי באינטרנט, ולא הרגשתי מספיק בטוח לבצע השתלת שיער, עד שהגעתי לד"ר שלום שאלתיאל וראיתי דוגמאות והסברים אמתיים, להשתלת שיער בשיטה החדשה, אני חייב להודות שזה שינה לי את התפיסה שהייתה לי, שזה ניתוח וזה מפחיד, אך הבנתי שהשיטה החדשה זה טיפול ללא חתך, השתלת שיערה, שיערה, לאחר שקבלתי הסבר מפורט, נראה לי פשוט והחלטתי לעשות את ההשתלה שיער אצל ד"ר שלום שאלתיאל.

חודשיים, שלושה אחרי הטיפול, כבר הבנתי שעשיתי את הצעד הנכון של חיי בנושא השיער שלי, כיום אני שנה אחרי, אני מודה לד"ר שאלתיאל, על זה שהיום אני נראה כמו שחלמתי שזה צריך להיות, ממליץ בחום, אל תחמיצו פגישת ייעוץ עם ד"ר שלום שאלתיאל.