טלפון: 1800-21-22-10
לפרטים חייגו עכשיו!
1-800-21-22-10
  • נשמח לעמוד לשירותך בכל נושא ועניין

    למידע נוסף השאר פרטים

    ונחזור אלייך בהקדם!

מחירים השתלת שיער

השתלות שיער- כמה זה עולה? מהו טווח מחירים השתלת שיער

מהו המחיר לטיפול השתלת שיער? מהם הפרמטרים לקביעת המחיר ומה חשוב לבדוק כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר לטיפול השתלת שיער? על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

כמחצית מהגברים הישראליים סובלים מתופעת ההתקרחות הזכרית, וזאת בטרם הגיעם לגיל 40. כפועל יוצא מכך, טיפולי השתלות שיער בארץ ובחו"ל זוכים לפופולאריות הולכת וגוברת בשנים האחרונים, דבר המוביל לתחרות מואצת בין המרפאות השונות העוסקות בנושא גם בגזרת מחירי הטיפול.

השתלות שיער תעריפי הטיפול והפרמטרים המקצועיים לקביעתם

המחיר אותו תדרשו לשלם תמורת טיפול השתלת שיער מקצועי נע בממוצע בין 12 ל-24 אלף שקלים, וזאת בהתאם להיקפו של השטח המיועד להשתלה, מספר זקיקי השיער הנדרשים לצורך השלמת הטיפול, מורכבות הטיפול וזהותו של הרופא המטפל.

ברוב המקרים, המחיר עבור טיפולי השתלת שיער בהיקף של כ-4,000 עד 6,000 זקיקים (זקיקי שיער), הינו כ-16,000 ₪ (ל-4,000 זקיקים), וככל שמספר השתלים הינו נמוך יותר כך מחירי הטיפולים יורדים בהדרגה. יחד עם זאת, ישנן מספר פרמטרים קבועים בכל הנוגע לקביעת המחיר לטיפול, לרבות, הוצאות חדר הניתוח, משך הטיפול וכדומה.

תמונה לפני ואחרי השתלת שיער, מחירים השתלת שיער

טיפולי השתלות שיער- מדוע חשוב להיבדק על ידי הרופא המטפל?

טיפולי השתלות שיער הינם טיפולים המותאמים לכל פציינט באופן פרטני, כאשר הצלחת הטיפול תלויה במידה רבה במיומנויותיו המקצועיות של הרופא המטפל. כפועל יוצא מכך, אנו ממליצים לכל אחד ואחד מכם, לבחור בקפידה רבה את זהותו של הרופא המטפל, וזאת בהתאם לפרמטרים מקצועיים כגון: ניסיונו המקצועי בתחום והיקף טיפולי ההשתלה אותם הוא ביצע לאורך השנים.

כמו כן, אנו ממליצים לכם לקיים את בדיקות ההתאמה המקדימות לטיפול אך ורק אצל הרופא המטפל, וזאת לנוכח חשיבותן של בדיקות ההתאמה בכל הנוגע לתכנון ההליך הטיפולי ותיאום הציפיות. ברוב המקרים, בדיקות ההתאמה לקראת הטיפול ניתנות לכם במסגרת שירותי ייעוץ בחינם, אך הן חייבות להתקיים אך ורק על ידי הרופא המטפל. במסגרת הליך הבדיקה, הרופא מאבחן את סוג עור הקרקפת ובאמצעות מכשיר המכונה: דנסיטומטר, הרופא המטפל בודק את איכות וצפיפות השיער מהאזור התורם ובכך הוא יכול להעריך ולתכנן באופן האופטימאלי ביותר את שלבי ההשתלה.

ממה חשוב להיזהר? שמבצעים טיפול השתלות שיער

ממה חשוב להיזהר, כיום, התחרות ההולכת וגוברת בתחום טיפולי השתלות שיער, הובילה לכך שיותר ויותר קליניקות פרטיות בארץ ובחו"ל, עושות הכול על מנת להוזיל את המחיר ללקוח, וזאת גם על חשבון איכויות הטיפול. הוזלת המחיר מתאפשרת בין היתר במסגרת קיומן של בדיקות התאמה על ידי נציגי הקליניקה, לרבות, פציינטים לשעבר של המרפאה ולא על ידי הרופא המטפל, ואף יישום הטיפול בפועל על ידי נציג מטעם המרפאה (אחיות, עובדי המרפאה וכו) ולא על ידי הרופא עצמו. ברוב המקרים, טיפולים אלו מוצעים לכם במסגרת מה שמכונה: טיפולי השתלות שיער בחו"ל, כאשר כל ההתנהלות אל מול המרפאה (לפני ואחרי הטיפול) מתבצעת ב-"שלט רחוק" באמצעות רשת האינטרנט.

במידה וגם אתם מחזיקים בידיכם הצעת מחיר הנמוכה בשיעור של 30 עד 50 אחוז מהמחיר הממוצע (הנקוב למעלה) לטיפולי השתלת שיער, אנו ממליצים לכם לבדוק בצורה המעמיקה ביותר את זהותו של מבצע בדיקות ההתאמה ואת זהותו של הרופא המטפל.

 

התקשרו לקבלת הצעת מחיר, ד"ר שלום שאלתיאל: 1800-21-22-10

שים לב! על מנת שלא תצא קרח מכאן ומכאן עלייך לברר היטב מהו טיב הטיפול המוצע לך ובידי איזה רופא הנך עומד להפקיד את שיער ראשך.

מידת המיומנות של הרופא ורמת הניסיון שלו בתחום טיפולים אסתטיים בכלל ובתחום השתלות שיער בפרט הם אלה שיקבעו את טיב התוצאה של הטיפול הצפוי לך.

לא רק המחיר חשוב

לא רק המחיר חשוב, בניגוד להשתלת שיער שתכף נרחיב עליה, טיפולים תרופתיים למניעת נשירה ולטיפול בתופעה העגומה נחשבים ליקרים ולא תמיד מוכיחים את עצמם. התרופות שמתיימרות לטפל בנשירה ואמורות להילקח על בסיס קבוע, לא תמיד מובילות לתוצאה הרצויה ובעיקר מתלוות אליהן תופעות לוואי מטרידות. ידוע כי נשירה גורמת לרגשות תסכול, מבוכה ובושה לכן אין זה פלא שהשתלת שיער נחשבת לפתרון מקובל ומבוקש בקרב רבים המבקשים לשים קץ לבעייתם המטרידה אחת ולתמיד. השתלת שיער מעניקה פתרון קבוע ומראה שיער אחיד ומלא יותר המשפרת באורח פלא את המראה החיצוני ואת הביטחון העצמי של כל מטופל.

 

לפי מה נקבעים מחירים להשתלת שיער?

טווח המחירים לניתוחי השתלות שיער הנו רחב מאחר והוא נקבע על פי מצבו האינדיבידואלי של המטופל הזקוק להשתלה. סוג הנשירה ואיבוד השיער הם הפרמטרים העיקריים לקביעת רמת המחיר, כמו גם כמות הזקיקים המתאימים וכמות האזורים בהם נדרשת השתלה. הרופא המבצע את ההליך והמקום בו תיערך סדרת הטיפולים גם להם יש משקל מכריע בקביעת טווח המחירים להשתלת שיער.

כמו בכל הליך רפואי גם במקרה זה ייבחן לעומק מצב ראשו של המטופל ואופן ההתקרחות ומצב הנשירה ורק אז יקבע מחיר משוער הצפוי לביצוע הליך זה. ניתן לומר כי ככל שהמטופל סובל יותר מנשירה משמעותית כך מחיר ההשתלה יהיה גבוה יותר. יתר על כן, מכאן נובעת חשיבות הטיפול בהתקרחות לפני שתתפשט ושתצריך השתלה מורכבת ויקרה יותר.

תמונה של השתלת שיער לפני ואחרי כשלושה חודשים
השתלת שיער לפני ואחרי כשלושה חודשים
תמונה של מטופל אחרי השתלת שיער, לחצו למידע על מחירים השתלת שיער
תמונה של מטופל אחרי השתלת שיער

 

מה חשוב לדעת לגבי המחיר לפני השתלת שיער?

מה חשוב לדעת לגבי המחיר לפני שקבלתם החלטה, הפתגם "מה שזול יוצא יקר" בהחלט מקבל משנה חשיבות כאשר מדובר בהשתלת שיער מוצלחת שכן מחיר זול מדי הוא בדרך כלל מחשיד ומעורר חשש שמא התהליך יסתיים בכישלון ובמראה ישער שאינו טבעי ואחיד. לכן חשוב לבחור מומחה בתחום זה על מנת שתיהנו מתוצאה רצויה בדיוק כפי שייחלתם.

ד"ר שלום שאלתיאל, הנו רופא מומחה ומנוסה במיוחד העומד בראשה של אחת המרפאות המתקדמות ביותר בישראל לטיפולים אסתטיים,  נחשב מייסד השיטה החדשה ופורצת הדרך בתחום השתלת שיער בשיטה החדשה המובילה לתוצאות אמינות וטבעיות ללא צלקות, כאבים או תופעות לוואי.

אני נפגש עם לקוחות המגיעים אלי למרפאה ומספרים לי שהם קבלו הצעות מחיר מטורפות מכול מני מקומות, ברוב המקרים הם אפילו לא יודעים מי הרופא?
חשוב מאוד לדעת מי הרופא המבצע את הטיפול ולבדוק מספר מקומות עם דוגמאות ורק אז לבדוק את המחיר.

דבר נוסף וחשוב הוא כמובן כמות השתלים המיועדים להשתלה וכמובן השטח הזקוק להשתלת השיער, חשוב לזכור, ישנם מקרים הזקוקים רק להשתלת שיער במפרצים, טיפול זה כמובן, הרבה יותר זול, אל תהססו לשאול את כל השאלות.

חשוב מאוד לפגוש את הרופא ולקבל תמונת מצב מדויקת מהרופא עצמו ולא מפקיד או מזכירה.

סוג בטיפול, השיטה החדשה היא השיטה המומלצת ביותר נכון להיום גם מבחינת מחיר וגם מבחינת תוצאה וגם אפשר לומר ללא כאבים וללא צלקת.

התקשר או התקשרי עכשיו לד"ר שלום שאלתיאל לקבלת פרטים ולקביעת פגישת ייעוץ על מנת לקבל בדיוק את תמונת מצבך לפני קבלת החלטה.

באפשרותך גם להשאיר הודעה כאן באתר ד"ר שלום שאלתיאל יחזור אליך בהקדם.