שחזור גבות
באמצעות השתלת שיער

תופעת נשירת גבות, נשירה יכולה להיות רק בחלק מהגבה או דלילות בגבה כולה, ניתן לשחזור גבות על ידי השתלת שיער בשיטה החדשה fue המתבצעת בהצלחה רבה כבר שנים, על ידי ד"ר שלום שאלתיאל.

השיטה החדשה, היא ללא ספק בשורה מהפכנית בתחום השתלת שיער, כשמדובר בהשתלת שיער בגבות השתלת השיער בגבות הינה אחת מהטכניקות הטבעיות והעמידות ביותר, בכל הקשור למראה כיסוי הגבות, וכל זאת, מבלי לפגוע בצורתן הטבעית.

טיפולי השחזור מתבצעים באמצעות טכניקת טיפול ייחודית, המאפשרת גם לך לשפר באופן מירבי את מראה כיסוי הגבות, וליהנות ממראה טבעי ועמיד יותר לאורך זמן.

השאירו פרטים לייעוץ
עם ד"ר שלום שאלתיאל

למי מיועדת
השלת שיער בגבות?

טיפולי שחזור גבות באמצעות השתלת שיער מיועדים לכל אחד ואחת מכם, המעוניין לחדש את מראה כיסוי הגבות. ברוב המקרים, הטיפול מוענק לנשים שלאורך שנים רבות נאלצו להסתפק בטכניקות אחרות להשגת המטרה, לרבות, איפור גבות קבוע, בנוסף.

הטיפול מיועד לכל אותם נשים וגברים הסובלים מחוסר גבות כתוצאה מטראומה פיזית (תאונה, חום, כימי, חשמלי), מחלות (מערכתיות, גנטיות), תלישה עצמית אובססיבית (טריכוטילומניה) או טיפולים כירורגיים (הורדת גידול) או רפואיים (הקרנות, כימותרפיה).

מספר מילים על שיטת הטיפול החדשנית ראה סרטון הסבר

טיפולי השתלת שיער באזור הגבות, מספקים לכם תוצאה טבעית יותר ועמידה יותר מכל טכניקת טיפול אחרת, וזאת כתוצאה מתכנון מקדים של הליך הטיפול, המתבצע בעזרת קביעת תצורת הגבות, צפיפות השיער בהן, זווית הגבה וכיוון השיער וצמיחתו.

הסבר על הטיפול

הליך הטיפול מתבצע באמצעות הרדמה מקומית, במהלכה, נלקחים מהחלק האחורי של ראש המטופל, שיער, מלוקחים את השיער הדק הדומה לשיער הגבות. באמצעות הליך מיקרוסקופי, מקבלים אולטרה-מיקרו של שתלים משיער אחד, המאפשר השתלה טבעית יותר. זקיקי השערה מושתלים באזורי הגבה באמצעות מחט ייחודית.

מחט זו פועלת בשיטת NO TOUCH, והיא מאפשרת לרופא המטפל לבצע את השתלת זקיקי השיער מבלי לגעת בצידו של השורש, וזאת בניגוד לשיטות השתלה אחרות העושות שימוש בפינצטה הגורמת בחלק מהמקרים להחלשת שורש השערה המושתלת.

במידה וגם את מעוניינת להשיג מראה טבעי יותר של הגבה, ובמידה וגם את מעוניינת בהליך טיפולי חד פעמי המאפשר לך ליהנות מתוצאה מושלמת לאורך זמן, זה הזמן לבדוק את התאמתך למסגרת הטיפול הייחודית המוענקת לך על ידי ד"ר שלום שאלתיאל, איש מקצוע בעל שם עולמי בתחום השתלות השיער.

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן