טלפון: 1800-21-22-10
לפרטים חייגו עכשיו!
1-800-21-22-10
  • נשמח לעמוד לשירותך בכל נושא ועניין

    למידע נוסף השאר פרטים

    ונחזור אלייך בהקדם!

השתלת שיער

השתלת שיער בשיטה חדשה ד"ר שלום שאלתיאל

פריצת דרך חדשנית מסוגה בעולם השתלת שיער, ללא צלקת, ללא כאבים והכי חשוב, זה נראה ממש טבעי.

16,000 ש"ח ל 4000 זקיקים 100% הצלחה 

 

שימו לב! השתלת שיער, עושים רק אצל רופא עם תעודות וניסיון בתחום השתלת שיער

 

 

השתלת שיער אצל ד"ר שלום שאלתיאל במחיר חסר תקדים 16,000 ש"ח - 4000 זקיקים

רוב הגברים סובלים מהתופעה העגומה והמטרידה אשר גורמת לשינויים מרחיקי לכת במראה החיצוני. תופעת הנשירה המובילה בהמשך, להתקרחות פוגעת בשלב זה או אחר ברובנו. אם בשל סיבות גנטיות או בשל מצבים נפשיים או גיל מתקדם, לשמחתנו, השיטה החדשה עשתה מהפכה בתחום השתלת שיער, ללא ניתוח וללא כאבים, השתלת שיערה,שיערה, כמה שעות של טיפול משנות חיים.

בעידן של ימינו אין צורך להשלים עם רוע הגזירה! כל בעיה אסתטית ניתנת לטיפול במהירות וביעילות ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בנשירת שיער (התקרחות) או במפרצים שעל ראשך.

היום שזה קל מתמיד, אין טעם לסבול נפשית או ל"התהדר" בקרחת לחינם, השתלת שיער בשיטה החדשה משילה שנים מהמראה החיצוני, ומחזירה את המראה הצעיר.

ד"ר שלום שאלתיאל, מראשוני הרופאים הפועלים בישראל בהשתלת שיער בשיטה החדשה, הנותנת את הפתרון הטוב ביותר בתחום השתלת שיער, חשוב להדגיש, נכון להיום שיטת FUE היא השיטה הטובה ביותר בתחום הרפואה הכירורגית, אשר מעניקה פתרון אסתטי אידיאלי למראה שיער אחיד ומלא לכל מטופל! 100% הצלחה

השתלת שיער ללא כאבים וללא צלקות, היום זה כל כך פשוט ולא יקר…

תמונה של השתלת שיער, לפני ההשתלה ואחרי
תמונות של דויד, מימין, לפני השתלת שיער, משמאל, אחרי השתלת 6000 זקיקים
השתלת שיער בשיטה החדשה
השתלת שיער בשיטה החדשה, לפני ואחרי תמונות מקוריות

השתלת שיער בשיטה החדשנית Follicular Unit Extraction או בראשי התיבות F.U.E מבוצעת על ידי ד"ר שלום שאלתיאל אחד הרופאים הבכירים ביותר בתחום השתלות שיער ורפואה אסתטית בישראל, עם ניסיון רב של שנים רבות, בתחום השלת שיער. באמצעות השתלת שיער החדשנית, ניתן להגיע למצב בו קיים שיער במראה טבעי ומתחדש באזורים הקרחים בראשך, השתלת זקיקי שיער בריאים נעשית באמצעות הוצאתם מצדו האחורי של הראש אשר ברוב המקרים אינו סובל מתופעת התקרחות, במהלך רפואי פשוט וקל הנערך בהרדמה מקומית, השתלתם במקומות בהם יש צורך להצמיח מחדש את זקיקי השערות. בדרך זו מתקבלת תוצאה מעולה של מראה שיער טבעי ואחיד בכל ראש המטופל וזקיקי השערות שהושתלו אחד שיערה, אחד שיערה, ממשיכות לצמוח בגדילה טבעית ותקינה לחלוטין. כל זאת ללא כאבים או צלקות בהשוואה לשיטות העבר בהן הושתלו קבוצה שלמה של זקיקי שיער וגרמו למטופל לא רק סבל נוראי אלא גם הותירו לו צלקות בולטות אשר העיבו על הבעיה האסתטית.

התקשרו עכשיו לקבלת ייעוץ מד"ר שלום שאלתיאל, טל: 1800-21-22-10

 

השתלת שיער עושה מראה שיער אחיד ובריא, מראה צעיר

תמונות מקוריות לפני ואחרי השתלת שיער
תמונות מקוריות לפני ואחרי השתלת שיער

בואו להתרשם ולהיווכח בעצמכם מהשיטה החדשה ופורצת הדרך אשר בוצעה ומבוצעת באמינות ובמקצועיות רבה לאורך השנים האחרונות, בידי ד"ר שלום שאלתיאל בראשם של מטופלים רבים, תוצאות מדהימות, טיפול של כמה שעות משנה לכם את המראה וכמובן את איכות החיים.

ד"ר שלום שאלתיאל – סרטון המציג השתלת שיער בשיטה החדשה

רוב המטופלים אחרי שעברו את ההשתלה בשיטה החדשה, שואלים את עצמם איך לא עשיתי את זה קודם.

השתלת שיער לנשים, השיטה החדשה מתאימה גם לנשים.

חשוב לציין שנשים רבות מבצעות השתלת שיער בשיטה החדשה במקומות של דילול שיער באזורים מסוימים בראש, או בגבות, השיטה מאפשרת טיפול נקודתי באזורים שבעבר היה הרבה יותר קשה לטפל בהם.

השיטה אשר מבוססת על טכנולוגיה חדשנית אינה כוללת פגיעה בעור או התערבות פולשנית מידי, כאבים או צלקות, אין ספק כי מדובר בשיטה הטובה ביותר הקיימת בתחום השתלות שיער בארץ ובעולם! שוב, כבר אין צורך להשלים עם רוע הגזירה או לחשוב על פתרונות זמניים או טיפולים מכאיבים אשר יעילותם מוטלת בספק, השיטה החדשה של השתלת שיער מעניקה פתרון בטוח ויעיל לאורך שנים קדימה והכי חשוב, פשוט, לא כואב ובעלת אחוזים גבוהים ביותר של הצלחות ותוצאות אשר נראות טבעיות למדי!

השתלת שיער זו רפואה אסתטית מוצלחת ולא פולשנית

בהשוואה לטיפולים אסתטיים כושלים אשר בוצעו בעבר וזכו לתוצאות לא טבעיות ואשר כללו כאבים ותופעות לוואי עגומות בצידם, מדובר על פריצת דרך בתחום הרפואה האסתטית הלא פולשנית.

מכשיר טיפול בהשתלת שיער
מכשיר מזערי המשתיל שיערה, שיערה

השתלת שיער זו הנערכת בשיטה החדשה F.U.E מבוצעת מדי יום בהצלחה רבה בעשרות מטופלים אשר זוכים למראה שיער בריא ואחיד אשר צומח מחדש באזורים שסבלו זה זמן רב מהתקרחות או נשירה משמעותית.

הרפואה האסתטית מעניקה למטופליה בנוסף לתוצאה הרצויה התואמת למדי את ציפיותיו של המטופל, גם מהלך טיפולי לא פולשני אשר לא פוגע בזקיקי השערה המוצאים על ידי הרופא ובהמשך אשר מושתלים על ידו, לא מלווה בכאבים, צלקות או תופעות לוואי!

פתרון בטוח ומושלם לנשירה והתקרחות תוך זמן קצר! זה הזמן לשים קץ לבעיית הנשירה וההתקרחות אחת ולתמיד! שיער בריא צומח, חזק ומתחדש לאורך כל הראש אינו רק משאלת לב אלא פתרון מעשי ובר מימוש כבר עכשיו!
כבר אין צורך לחשוש מכאבים או אי נעימות מתמשכת הכרוכה בהשתלת שיער מיושנת ועל אחת כמה וכמה מצלקות או כאבים! השתלת שיער בשיטה החדשה אינה מצריכה טיפול תרופתי או כרוכה בתופעות לוואי כמו אבדן חשק מיני, דיכאון, הגברת תחושת הרעב ועוד המשויכות לתרופות המתיימרות לטפל בבעיה זו! באמצעות השתלת שיער בשיטה החדשה של ד"ר שאלתיאל ובהליך חד-פעמי תוכל ליהנות שוב, והפעם לתמיד, משיער שופע ואחיד וממראה צעיר, רענן ואטרקטיבי! פנה כבר עכשיו לקבלת ייעוץ וגם אתה תוכל ליהנות מטיפולו המסור והמוצלח של ד"ר שאלתיאל הבכיר והידוע בתחומו ומידיו האמינות והמקצועיות בדרך למראה השיער המיוחל!


השתלת שיער, לפני ואחריהיום זה קל מתמיד והכי חשוב זה נראה טבעי וללא צלקת 

השתלת הזקיקים באמצעות מחט ייחודית

שתי השיטות המופיעות לעיל, מיושמות במרפאתו של ד"ר שאלתיאל, באמצעות מחט ייחודית העונה לשם Implanter. מחט זו פועלת בשיטת NO TOUCH, והיא מאפשרת לרופא המטפל לבצע את השתלת זקיקי השיער מבלי לגעת בצידו של השורש, וזאת בניגוד לשיטות השתלה אחרות העושות שימוש בפינצטה הגורמת בחלק מהמקרים להחלשת שורש השערה המושתלת. באמצעות המחט הייחודית בשיטת NO TOUCH, טופל כוכב הכדורגל- ויין רוני, כאשר התוצאה הנה "מסעירה" ומוצלחת במיוחד.

מחט לטיפול בהשתלת שיער
מחט מזערית לטיפול בהשתלת שיער

יתרונות השימוש במחט הייחודית הנם רבים ומגוונים והם כוללים בין היתר: תוצאות השתלה טבעיות יותר (השימוש במחט הייחודית מייצר זווית המאפשרת כיוון צמיחה טבעי של השיער).

  • פגיעה מזערית ברקמות מבלי להזיק לנימים לעצבים ולקולגן מסביב לשיער המושתל, שמאד חשובים לצמיחתו הטבעית של השיער.
  • אפשרויות פקוח טובות יותר על עומק השתל, וכתוצאה מכך, זמני החלמה קצרים יותר צפיפות גבוהה יותר של שיער המושתל יתרונות אלו ונוספים מאפשרים גם לכם ליהנות תוך 8 חודשים בלבד מצמיחה מחודשת של 90% מהשיער המושתל, שילווה אתכם לאורך כל החיים!

אנחנו נעזרים בכל הציוד המתקדם והמקצועי ביותר לצורכי ביצוע השתלות השיער. כמו כן, מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות מניסיון מקצועי רב שנים בתחום השתלות שיער, מעל הכול, ליהנות מיישום השיטות המתקדמות ביותר בעולם, במידה וגם אתם מעוניינים לשים סוף לקרחת, זה הזמן להיוועץ עם צוות המומחים של מרפאות ד"ר שלום שאלתיאל.

 מידע נוסף על שיטת FUE  |  השיטה הקודמת FUT 

 השתלות שיער הפכו בשנים האחרונות למבוקשות מאוד, במיוחד בשיטה החדשה, המיושמת בקלות רבה ללא צלקת וללא כאבים, בשנים אחרונות מבוצעות השתלות שיער בשיטה החדשה, מדי יום בהצלחה רבה.