בחירת רופא לביצוע השתלת שיער

אחד הטיפולים הכירורגיים המבוקשים ביותר בתחום הרפואה האסתטית בשנים האחרונות הנה השתלת שיער.

בניגוד לשנים עברו, השתלת שיער בימינו היא הליך קל בטוח ובעיקר נוח המבוצע בהרדמה מקומית ללא צלקות או כאבים.

יתרונה הגדול של השתלת שיער המתבצעת בשיטה החדשה למשל הנקראת FUE טמון בכך שהיא מובילה לתוצאות טבעיות למדי ולמראה שיער אחיד ומלא לאורך כל הראש.

בשיטה זאת נלקחים זקיקי שיער מאזור מלא יותר ומועברים אל קדמת הקרקפת של המטופל שבו יש שיער דליל במיוחד.

השתלת שיער בשיטה החדשההשיער שהוצא מראשו של המטופל ומושתל במקום החדש ממשיך לצמוח בתבנית גדילה תקינה וטבעית ולכן גם המראה המתקבל לא מסגיר שהמטופל אכן עבר תהליך על מנת ששיער ראשו ייראה כך.

ככל שנבחר לביצוע תהליך זה רופא מיומן ומקצועי כך יגדלו הסיכויים לביצוע הליך בטוח ופשוט ללא תופעות לוואי או סיבוכים ובעל תוצאה טבעית ואיכותית המחזיקה שנים רבות.

כיצד לדעת במי עלינו לבחור?

כמו כל הליך רפואי מורכב בו אנו צריכים לבחור את הרופא הכי טוב כך העניין פה בהשתלת שיער שכן למיומנות הרופא בביצוע תהליך זה חשיבות רבה ומכופלת במבחן התוצאה.

השתלת שיער לא מוצלחת ניתן לזהות מיד ואילו השתלת שיער מוצלחת שהתבצעה על ידי רופא בכיר בתחום השתלות שיער לא ניתן לזהות מרוב שהיא נראית טבעית למדי ואזור ההשתלה נראה חלק בלתי נפרד ממנו.

בחירת רופא לביצוע השתלה מחייבת בראש ובראשונה להתייחס לפרמטרים חשובים כמו ניסיון, אמינות והצלחות קודמות של השתלות.

יתר על כן, הכשרתו הרבה של הרופא הנה קריטית לביצוע תהליך זה באופן חלק וללא סיבוכים או תופעות לוואי. בחירת רופא מומלץ ומוכשר כראוי הנה הערובה לכך שטמונים בתהליך סיכויי הצלחה גבוהים במיוחד. רופא אמין וטוב נחשב לאמן בתחום השתלות שיער מאחר ומדובר בהליך זהיר וקפדני הנערך בעדינות המתבקשת לשם דיוק מרבי.

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן