השתלות שיער בחו"ל – מתי זה מומלץ?

השתלת שיער בשיטת FUEמה חשוב לדעת על טיפולי השתלות שיער בחו"ל וכיצד תוכלו להבטיח לעצמכם הליך טיפול מקצועי המוביל גם לתוצאות המיוחלות? על כך ועוד בשורות שלפניכם.

טיפולי השתלות שיער בחו"ל

טיפולי השתלות שיער בחו"ל הפכו בשנים האחרונות לאחד מסוגי הטיפול הנפוצים ביותר בקרב נשים וגברים ישראליים הסובלים מבעיית התקרחות או איבוד שיער.

טיפולים אלו מיושמים במדינות שונות מסביב לעולם, כאשר בין היעדים הפופולאריים ביותר לטיפול תוכלו למצוא את טורקיה, קפריסין ומדינות מזרח אירופה, וזאת לנוכח העלויות הנמוכות של הטיפול במדינות אלו בהשוואה לטיפולי השתלות שיער בישראל.

בחלק מהמקרים, הפער במחירי הטיפול מגיע עד לכ-50 אחוזים משוויו בארץ, מה שהופך את תחום טיפולי השתלות שיער בחו"ל לאחד מהענפים המובילים ביותר בקטגוריית תיירות מרפא.

טיפולי השתלות שיער בחו"ל- כיצד תוכלו להבטיח לעצמכם שאתם מטופלים על ידי הידיים הנכונות?

בדומה לכל הליך רפואי פולשני אחר, גם טיפולי השתלות שיער בארץ או בחו"ל, חייבים להתבצע על ידי רופאים מוסמכים ובעלי ניסיון רב שנים בתחומם.

וזאת לאחר סדרת בדיקות התאמה מקיפות במהלכן הרופא המטפל מבצע עבורכם בדיקה רפואית לאפיון סוג עור הקרקפת ואיכויות השיער התורם.

בדיקת התאמה מקצועית מאפשרת לרופא המטפל לתכנן את ההליך הטיפולי באופן המיטבי ביותר ובייחוד כאשר מדובר בטיפולי השתלת שיער בשיטת ה-FUE הנחשבת כיום לשיטה המוצלחת והאיכותיות ביותר בתחום.

לצערנו, הביקושים ההולכים וגוברים לטיפולי השתלת שיער בחו"ל על ידי רופא בכיר בתחום, הובילו לכך שיותר ויותר מרפאות וקליניקות פרטיות בחו"ל, פשוט מטעות את הציבור הישראלי בנוגע לזהות הרופא המטפל.

ומלבד שיוך שמו של הרופא המטפל לשמה של המרפאה או הקליניקה, כל הליכי ההתנהלות מול המרפאה/קליניקה מיושמים על ידי נציגי המרפאה בלבד ולא על ידי הרופא הבכיר.

על מנת להבטיח לעצמכם הליך טיפול מקצועי בחו"ל במסגרת טיפולי השתלות שיער, אנו ממליצים לכל אחד ואחת מכם לנקוט באמצעי הזהירות הבאים:

  • אספו כמה שיותר מידע באמצעות רשת האינטרנט על המרפאה בחו"ל ועל שיטות הטיפול המיושמות בה.
  • היכנסו לפורומים בארץ היעד בה אתם מתכוונים לבצע את הטיפול וקראו המלצות או ביקורות על המרפאה.
  • הימנעו ככל הניתן מביצוע בדיקות ההתאמה בשלט רחוק- כיום נהוג לצלם את הפציינט בישראל, לשלוח לרופא המטפל בחו"ל ולקבל משוב באמצעות הדוא"ל- בדיקה בדרך זו איננה מהווה תחליף לבדיקה יסודית וקפדנית הנערכת על ידי הרופא המטפל!
  • בקשו התחייבות בכתב מטעם נציגי המרפאה לכך שאת הטיפול יבצע עבורכם אך ורק הרופא הבכיר ביותר מטעם המרפאה.

חשוב לנו שתדעו

בחלק מהמקרים, טיפולי השתלת שיער המיושמים על ידי צוותים לא מוסמכים ולא מנוסים לכך, עלולים להוביל לזיהומים בעור הקרקפת ואך לנזקים בלתי הפיכים בכל הנוגע להיקלטות זקיקי השיער המושתלים.

חלק מההשלכות לטיפול הלא מקצועי נובע מהליך טיפול רשלני במסגרתו נציגי המרפאה: פציינטים לשעבר, עובדי המקום ואחיות רפואיות, הם אלו המבצעים עבורכם את בדיקות ההתאמה ואת הטיפול עצמו, כאשר לאורך כל הדרך אינכם נפגשים ולו פעם אחת עם הרופא המטפל הבכיר שהמרפאה נושאת את שמו. 

מה קורה לאחר השלמת ההליך הטיפולי?

טיפולי השתלת שיער המיושמים בארץ או בחו"ל, מחייבים את הפציינט לפקוד את המרפאה מספר חודשים לאחר השלמת ההליך הטיפולי, וזאת לנוכח העובדה שרוב השיער המושתל (במסגרת הטיפול) נושר מראשו של המטופל במהלך שלושת החודשים הראשונים לטיפול.

בדיקות ההיקלטות של השיער המושתל חייבות אף הן להתבצע על ידי הרופא המטפל.

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן