השתלת שיער במפרצים
היא הקלה המהירה והפשוטה ביותר

נשירת שיער והתקרחות גברית מאופיינת בשני אזורים עיקריים אזור הפדחת ואזור המפרצים הידועים לשמצה. התקרחות בצידי הראש מאפיינת גברים רבים כאשר עם השנים המפרצים מעמיקים וההתקרחות נעשית בולטת יותר מאחר והם נפגשים יחד עם מרכז הראש.

התקרחות גברית זאת נגרמת על ידי מרכיב הורמונלי וגנטי גם יחד. היא נחשבת לתופעה מטרידה במיוחד הפוקדת כשני שליש מהגברים הישראליים וגורמת להם לא פעם לרגשות מבוכה ותסכול בעקבות השינוי לרעה המתרחש במראה החיצוני שלהם שנפגע מכך באופן מובהק וגורם להם להיראות פחות צעירים ואטרקטיביים.

מראה צעיר ורענן הוא נגזרת של ראש בו השיער אחיד ומלא ללא אזורים מקריחים או אזורים בהם קיימת נשירת שיער המשנה את המראה ללא היכר את חזות הפנים.

אזור המפרצים הוא הראשון להיפגע בתהליך נשירת השיער ולכן השתלת שיער במפרצים נחשבת למבוקשת מאוד ופופולרית בקרב מטופלים רבים המבקשים לשנות את רוע הגזירה אחת ולתמיד.

השאירו פרטים לייעוץ
עם ד"ר שלום שאלתיאל

השתלת שיער במפרצים

קרוב לוודאי שגם אתה זוכר את הרגע בו גילית שאתה סובל מנשירת שיער בין אם זה בגילוי השערות שנשרו על הכרית ובין אם מדובר בכך שהיה צורך לשנות את האופן בו אתה מסתרק על מנת להבין שיש כאן משהו לא תקין בצמיחת השיער שעל ראשך.

השתלת שיער במפרצים הנערכת על ידי ד"ר שלום שאלתיאל זה שנים רבות וזוכה לתוצאות מעולות ומשביעות רצון נחשבת לפתרון האידיאלי לטיפול בהתקרחות ונשירת שיער האופיינית לגברים.

מידת הניסיון הרבה של ד"ר שלום שאלתיאל בתחום זה ומיומנותו הרבה מאפשרת לגברים רבים להגיע לתוצאה המיוחלת ולשים קץ לתופעת ההתקרחות המטרידה והעגומה הפוגעת במראה שלהם מדי יום.

ד"ר שאלתיאל הנו אחד ממייסדי טכניקת השתלה ייחודית FUE המאפשרת תוצאה מרבית ואידיאלית לכל מטופל ללא סיכון או כאב.

צפו בתמונות השתלת שיער לפני ואחרי

רק רופא אמין ומנוסה יבטיח
את הצלחת טיפול השתלת שיער במפרצים

מאחר ומדובר באזור פופולרי ביותר להשתלת שיער חשוב לפנות רק לרופא אמין וותיק בתחום בעל ניסיון והוכחות להשתלות מוצלחות קודמות.

בחירה ברופא מנתח מהשורה הראשונה תפחית את מפלס החרדות והחששות ותגביר את הסיכוי לכך שבסופו של התהליך תהיו מרוצים מהשתלת שיער מוצלחת ללא תופעות לוואי, צלקות או כאבים ובעיקר ללא סיבוכים מיותרים הכרוכים בהליך של השתלת שיער הנערכת בידיים שאינן מיומנות דיו.

כל המידע על השתלת שיער

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן