השתלת שיער בתל אביב על ידי מומחה עם ניסיון רב.

השתלת שיער בתל אביב זה ללא ספק ד"ר שלום שאלתיאל

נשירת שיער הנה תופעה מטרידה המשפיעה באופן נחרץ על המראה החיצוני של כל מי שסובל ממנה. לכן, פעמים רבות כאשר באים לטפל בתופעה זאת על ידי טיפולים תרופתיים יקרים יוצאים המטופלים "קרחים מכאן ומכאן" מאחר ונשירת השיער נשארת בעינה למרות כל הטיפולים והתקוות לשינוי המצב.

חשוב לדעת שטיפולים תרופתיים מחייבים את המטופל לטול אותם לאורך שנים על מנת לראות איזשהו שיפור בהאטת קצב הנשירה, מה גם שלטיפולים אלה מתלווים תופעות לוואי לא פשוטות שלעיתים משבשות את אורחות החיים.

לחצו פרטים נרחבים על השתלת שיער 

דווקא בגלל סיבה זאת, מבקשים כל הסובלים מנשירת שיער הן גברים והן נשים לא מעטות לשים קץ לתופעה המטרידה פעם אחת ולתמיד.

לכן ניתוחי השתלת שיער הפכו למבוקשים ביותר ברבות השנים מאחר והם ממגרים לצמיתות את נשירת השיער ומשנים באורח פלא את הנפח והמלאות של השיער לאורכו של כל הראש.

מחפשים מנתח להשתלת שיער בתל אביב?

אזור מרכז הארץ מרובה באנשי מקצוע רבים מכל התחומים לרבות רופאים כירורגיים מנתחים. בתחום השתלות שיער ניתן למצוא רופאים רבים שישמחו להעניק לכם מענה אידיאלי ומתאים לבעיה האסתטית ממנה אתם כה סובלים.

אז כיצד יש לבחור מנתח להשתלת שיער?

ובכן, ראשית הפרמטר החשוב ביותר הוא הניסיון של הרופא שעושה את ההבדל בין מנצח מיומן ומקצועי לבין מנתח שאינו בקיא ברזי המקצוע ובשלל טכניקות ניתוחיות חדשניות.

שנית, כל רופא מומלץ שמו הולך לפניו ולכן חשוב לקבל המלצות רבות באשר לטיב תוצאות הניתוחים שביצע לאורך השנים.

חשוב לזכור שרמת המחירים להשתלת שיער אינה אחידה שכן היא תלויה בגורמים רבים כמו: איבוד השיער ואופן ההתקרחות, האזורים בהם יש לערוך השתלה, כמות הזקיקים המיועדת להשתלה ועוד. אם מצב ההתקרחות מתקדם ביותר ומחייב סדרה של טיפולים הרי שהמחיר יהיה יקר יותר.

השתלת שיער בתל אביב – ד"ר שלום שאלתיאל

ד"ר שלום שאלתיאל הנו רופא מומחה בתחום השתלות שיער אשר שמו הולך לפניו. הוא ממייסדי שיטה חדשנית טיפולית שאינה פולשנית ואינה מותירה צלקת או כרוכה בכאב.

ד"ר שלום שאלתיאל מבצע השתלת שיער בתל אביב בשיטה החדשה שנחשבת למסעירה ביותר בתחום ובעל שם עולמי בתחום השתלות שיער המסתיימות בהצלחה מרובה, ועל כך יכולים להעיד מטופלים רבים.

לעמוד הראשי של השתלת שיער לחצו

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן