התקרחות גברית טיפוסית

התקרחות גברית טיפוסית מידע חשוב

מהי אותה התקרחות גברית טיפוסית המשותפת לכשני שליש מהגברי בישראל ובעולם? תופעה זו כה פופולארית עד כי ניתן לומר כי כל גבר שמיני יסבול ממנה החל משנות השלושים המאוחרות לחייו.

מהי הסיבה הרפואית הגורמת לכך ומה ניתן לעשות על מנת להעניק לבעיה האסתטית את המענה הטוב ביותר? הכול על מניעת התקרחות בשורות הבאות.

Androgenetic Alopecia  כך נקראת התופעה בשפה הרפואית המקצועית הגורמת לכך שהשיער שעל ראשכם הולך ונעשה דליל יותר בעיקר באזור של החלק העליון של הקרקפת ובצדי הראש.

מרבית המקרים של נשירת שיער קורים על רקע תופעה זאת כאשר הנשירה מתבטאת בעיקר באזור הרקות (אזור המפרצים) ובחלקה העליון של הקרקפת ומאפיינת התקרחות גברית טיפוסית שלה שלבים ידועים בקצב התקדמות מצב ההתקרחות, כך שניתן לצפות כיצד יראה גב הסובל מנשירת שיער בעוד מספר שנים כאשר הנשירה תלך ותתפשט.

התקרחות נשית, לעומת זאת, פוגעת בנשים רבות על רקע שינויים הורמונאליים ועלייה ברמת הורמון גברי בדמן החל מגיל 40 ואילך.

טיפול בנשירת שיער אז והיום

בעבר, נשירת שיער לא זכתה לטיפול הולם ויעיל ואילו בימינו, בעידן הרפואה המודרנית המתקדמת השתלת שיער המתבצעת בשיטה החדשה על ידי ד"ר שאלתיאל הנה הפתרון האידיאלי לכל מי שסובל מבעיה אסתטית לא נעימה זאת.

חשוב לציין שקיים טיפול תרופתי לבעיה זאת אך יעילותן מוטלת בספק ולקיחתן טמונה בתופעות לוואי המתלוות לטיפול זה המחייב גם לקיחה של התרופה לאורך זמן רב.

בהשוואה לתרופות, השתלת שיער נחשבת לפתרון היעיל ביותר שיש לרפואה המודרנית להציע. היא אינה מחלישה את תופעת נשירת השיער כפי שעושים התרופות אלא מטפלת באופן ישיר מן השורש, תרתי משמע.

בבואכם לבחור רופא שיטפל בבעיית ההתקרחות הגברית הטיפוסית ממנה אתם סובלים עליכם לבדוק מי נחשב לרופא מומחה בעל שם שהולך לפניו בתחום הרפואה הפלסטית.

תהליך זה מבוצע בהרדמה חלקית בלבד וכולל נטילת זקיקי שיער מעורף המטופל שהנו אזור מלא יותר שאינו סבול מנשירה והשתלה של אותם זקיקים באזורי ההתקרחות בעדינות ובזהירות תוך דייקנות וקפדנות רבה.

כאשר המנתח מבצע את התהליך ברמת הדיוק והעדינות המתבקשת ונחשב למומחה בתחום מתקבלות תוצאות משביעות רצון ומראה שיער אחיד ומלא לאורך כל הראש.

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן