התקרחות

התקרחות, הקרחה גורמת לנו להרגשה ממש לא טובה

התקרחות או הקרחה, היא בהחלט תופעה מטרידה הנפוצה מאוד בשנים האחרונות בעיקר אצל גברים.

ניתן למצוא גם לא מעט נשים הסובלות מהתופעה המשפיעה הן על המראה החיצוני והן על התחושה והתדמית שלנו בעיני אחרים.

אין ספק כי האסוציאציה שעולה יחד עם שיער מלא נפח היא מראה צעיר, חוזק ומראה אטרקטיבי. מי שמחפש פתרון קבוע ואיכותי יותר שלא מצריך להתעסק במראה השיער מדי יום על מנת לשפרו וודאי ימצא זאת בתחום הרפואה האסתטית שהולכת ותופסת תאוצה רבה עם השינויים והחדשנות המאפיינים אותה ואת תחום הניתוחים הכירורגיים לשיפור המראה והאסתטיקה.

פתרונות כירורגיים להתקרחות

ובכן, ידוע כי בתחום זה קיימים מספר תכשירים ותרופות המיועדים לטיפול בהתקרחות ובנשירת שיער. אבל לא ידוע עד כה על תרופה שאכן מסוגלת לגרום לעצירת התהליך באופן ניכר או לחלופין להצמיח שיערות חדשות במקום אלה שנשרו.

אין מנוס מלחשוב על פתרון טוב יותר שנותן מענה איכותי להקרחה לאורך זמן מבלי לדאוג לכך שמא התופעה תחזור ותטריד את מנוחתכם ועוד יותר את המראה החיצוני שלכם שוב ושוב.

התקרחות, הקרחה, מה עושים?

הפתרון המקובל בשנים האחרונות להקרחה או התקרחות כרוך בהשתלת שיער נגד התקרחות. ד"ר שאלתיאל רופא מומחה מתחום השתלות שיער ומוביל בתחום הכירורגיה הפלסטית מציע שיטה חדשה להילחם בתופעה.

תהליך השתלת שיער כרוך רק בהרדמה מקומית ברוב הפעמים ומבטיח להחזיר את המראה של השיער שכה רציתם. מדובר בהשתלת שיער מחלקו האחורי של הקרקפת אל חלקו הקדמי של הראש, ללא צלקות ובהליך פשוט למדי המבוצע בידי ידיים אמינות ומקצועיות.

שיער המושתל ממשיך לצמוח במקומו החדש והמראה שמתקבל הוא מראה זהה לאדם אשר מעולם לא התקרח או ביצע השתלה כלומר מראה טבעי ואטרקטיבי במיוחד.

הפגיעה בדימוי העצמי ורגשי הנחיתות שנופלים על האדם ברגע שהוא מגלה את תהליך התקרחות על ראשו לעתים מובילה אותו לנקוט באחת משתי הפעולות הבאות: או לגלח את כל שערות ראשו ולחשוב שזה אפנתי או לחבוש פאה ולהתעלם מהבעיה אחת ולתמיד ולהסתפק בכך.

מחפש פתרון להתקרחות

אבל מדוע להשלים עם רוע הגזירה? השתלת שיער נחשבת להליך נפוץ, יעיל ובטוח במיוחד ללא כל תופעות לוואי. יתר על כן השתלת שיער בטכניקה החדשה מובילה לתוצאות טבעיות ללא צלקות וללא חיתוך כירורגי כפי שהיה בעבר. למידע נוסף על השתלת שיער בשיטה החדשה לחצו על השתלת שיער

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן