חדשות טיפולי
השתלות השיער

בחמש שנים האחרונות חלה תפנית משמעותית בתחום השתלת שיער, היום ניתן לומר שזו בפרוש מהפכה לטובה, מה התחדש במהלך השנים האחרונות בתחום טיפולי השתלות השיער והיכן הכי מומלץ לבצע טיפולים בתחום? על כך ועוד בכתבה שלפניכם.

תחום טיפולי השתלות השיער, זוכה בשנים האחרונות להתעניינות הולכת וגוברת מצד גברים ונשים הסובלים מתופעת ההתקרחות. התעניינות זו נובעת בין היתר מהחידושים האחרונים בתחום אשר מאפשרים למטופלים ליהנות גם משיער טבעי ואחיד לאורך זמן וגם מאחוזי הצלחה גבוהים יותר בעיקר בשנים האחרונות.

השאירו פרטים לייעוץ
עם ד"ר שלום שאלתיאל

מה התחדש במהלך השנים האחרונות
בתחום טיפולי השתלות השיער?

עד לשנת 2002, טיפולי השתלות שיער התבססו על הוצאת "סטריפ" (שיטה ישנה) שיער מצדו האחורי של הראש והשתלתו באזורי הטיפול השונים.

הוצאת הסטריפ לוותה בהותרת צלקות בולטות לעין על הקרקפת, ובנוסף לכך, איכותו של סטריפ השיער איננה אפשרה (בחלק מהמקרים) את קליטתו הטבעית באזור המושתל.

בשנת 2002 הגיחה לעולם שיטת ה-FUE באמצעותה ניתן להוציא באופן ישיר את זקיקי השיער המיועדים להשתלה, וכל זאת תוך שמירה מקסימלית על ה-קלוגן והנימים העוטפים את השערה, דבר המבטיח את קליטתם המוצלחת והממושכת של זקיקי השיער באזור המושתל.

שיטת ה-FUE מאפשרת למטופלים באמצעותה ליהנות ממגוון יתרונות טיפוליים הכוללים בין היתר: אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, התאמה מקסימלית לסוגי עור קרקפת שונים, טיפול ממוקד ללא כאב וללא הותרת צלקות בולטות לעין, מראה שיער אחיד וטבעי לאורך זמן ועוד.

למידע נוסף וחשוב על השתלת שיער לחצו

היכן הכי מומלץ לבצע טיפולי השתלות שיער בשיטת ה-FUE?

על מנת ליהנות מכל היתרונות הנלוות לטיפולי השתלות שיער בשיטת ה-FUE, אנו ממליצים לכם לבחון בראש ובראשונה את זהותו של הרופא המטפל ואת הניסיון והידע המקצועי העומד לרשותו בתחום טיפולי השתלות שיער בשיטת ה-FUE.

לצורך כך, מומלץ להיוועץ עם מספר רופאים מומחים בתחום, דוגמת ד"ר שלום שאלתיאל העוסק ומתמחה בתכנון הליכי השתלות שיער קרוב ל-30 שנה ומאחוריו למעלה מ-5000 טיפולים מוצלחים בתחום. במהלך פגישות הייעוץ המקדימות שלכם עם הרופאים המומחים, אנו ממליצים לכם לשאול את כל השאלות המעסיקות אתכם בנוגע להליכי הטיפול ולקבל מהם את מלוא האינפורמציה הנדרשת לכם אודות הליכי הטיפול ושיטת ה-FUE.

זכרו: זהותו של הרופא המטפל הינו תנאי הכרחי להצלחת הטיפול, ולכן חשוב שתבחרו בזהותו של הרופא המנוסה, המיומן והמקצועי ביותר בתחום. נקודה נוספת שיכולה להבטיח לכם את הצלחת הטיפול הינה תכנון מיטבי של הליכי הטיפול על ידי הרופא המומחה, ולצורך כך תדרשו לעבור סדרת בדיקות מקימות לצרכי אבחון סוג עור הקרקפת ואיכויות צפיפות השיער מהאזור התורם.

ממצאי הבדיקה הם אלו המאפשרים לרופא המטפל לתכנן בעבורכם את הליכי הטיפול והם אלו המאפשרים לרופא המטפל לתאם ציפיות מולכם טרם תחילת הטיפול.

הקפידו על כך שהרופא המטפל הוא זה שיבצע (באופן אישי) את בדיקות ההתאמה המקדימות, ובכך תוכלו להגדיל את סיכויי ההצלחה של הטיפול וליהנות ממראה שיער בריא, טבעי ואחיד לזמן ממושך יותר.

למידע נרחב עברו לעמוד השתלת שיער

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן