טיפול בנשירת שיער אצל נשים

נשירת שיער לנשים ברמה של התקרחות

הרבה פחות נפוצה מגברים אך עדין קיימת, היום זה קל מתמיד. טיפול השתלת שיער לנשים בשיטה החדשה,  כל העובדות

הסבר על טיפול בנשירת שיער אצל נשים

נהוג לחשוב שתופעת ההתקרחות ונשירת שיער שייכת רק לגברים שבננו בעוד ישנן נשים רבות שסובלות בשקט מן התופעה המטרידה המשפיעה באופן ישיר על הביטחון העצמי ועל המראה החיצוני שלהם לשלילה וגורמות להן להיראות פחות צעירות ואטרקטיביות מגילן.

מדוע נשים סובלות מתופעה שכל כך משויכת לגברים בגיל העמידה ואילך? מדובר על שילוב של גורמים גנטיים עם הורמונאליים יחד. ידוע כי גם מצב נפשי כמו מתח וחרדות מגבירים נשירה באופן משמעותי למדי.

השתלת שיער לנשים הנה הפתרון הרצוי . ישנו פער גדול בין טיפול תרופתי שיעילותו מוטלת בספק לבין פתרון לטווח הרחוק שמחזיר עטרה ליושנה ופותר את הבעיה אחת ולתמיד.

פתרון טיפול בנשירת שיער נשים

בניגוד להשתלות שיער שהתבצעו בעבר, כיום קיימת שיטה חדשה יחידה מסוגה להשתלת שיער הנקראת FUE אשר באה לפתור אחת ולתמיד את המראה שיער הלא אחיד שהיה מתקבל בשיטות קודמות ושהיה כרוך בצלקות וסימנים המסגירים את העובדה שהמטופל עבר השתלה מסוג זה.

יתרונות השתלת שיער לנשים בשיטה החדשה

בשיטה זאת מדובר על מהלך רפואי קל ובטוח תחת הרדמה מקומית בלבד שאינו כרוך בצלקת, כאבים או אי נעימות. המנתח עובד ביעילות, בדקדקנות ובזהירות ומוציא זקיקי שיער מאזור מלא יותר אחד אחד ושותל אותם באזורים דלילים יותר כמו בקדמת הראש ובאזור המפרצים בהם סובלים גברים רבים מנשירת שיער אך כאמור גם נשים לא מעטות.

עד היום, נשים היו משתמשות בתוספות שיער על מנת להסתיר שיער דליל ואילו גברים רבים היו משלימים עם המצב וממשיכים לגלח את שיער שעוד נותר ומתהדרים בקרחת. השתלת שיער באה לפתור את הבעיה אחת ולתמיד ומציעה פתרון נצחי ולא זמני לבעיה מטרידה זו. אין ספק שכל מי שעבר השתלת שיער בשיטה החדשה יכול לספר על שינוי עצום בתחושה ובמראה וכמובן גם בביטחון העצמי שנסק באורח פלא.

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן