מתעניין בטיפולי השתלת שיער?

כמה טיפים שיעזרו לכם לקבל החלטה, יש מספר טיפולי השתלת שיער, השיטה החדשה ללא צלקת FUE – DHI, השתלת שיערה, שיערה, ללא ספק פריצת דרך.

מידע מורחב בנושא לחצו השתלת שיער

לשים קץ לנשירה אחת ולתמיד הנו משאת נפשם של הסובלים מהתקרחות ונשירה באופן משמעותי.

ללא ספק, מדובר בתופעה רווחת הן אצל גברים רבים והן אצל נשים לא מעטות, תופעה עגומה זו, גורמת לעגמת נפש רבה, היות והיא משפיעה על מראה השיער וגורמת למראה החיצוני להיראות הרבה פחות אטרקטיבי וצעיר.

בשנים האחרונות, אנו עדים לכך שיותר ויותר אנשים סובלים מנשירה כך באמצע החיים ומבקשים לשים קץ לתופעה המטרידה. רבים הפונים לרפואה המודרנית לקבלת פתרונות ועל אחת כמה וכמה לתחום הרפואה הכירורגית המציעה פתרון יעיל ולא פולשני בדמות השתלת שיער.

מהלך כירורגי לא פולשני קל ובטוח?

השתלת שיער בשיטה החדשה, אין זה משנה מהן הסיבות שגרמו לנשירה. בין אם מדובר בנשירה על רקע גנטי האופיינית למרבית הגברים ובין אם מדובר בנשירה הנובעת ממתח נפשי או שינויים הורמונאליים האופיינית להתקרחות נשית.

כך או כך, כולם מעוניינים לטפל ומהר בבעיה ולהיפטר ממנה אחת ולתמיד. רבים מבינים כי טיפול תרופתי אינו מעניק פתרון ממוקד לאורך זמן וטומן בחובו גם סיכונים ותופעות לוואי לא נעימות.

השתלת שיער בשיטה החדשה לעומת זאת, הפכה פופולרית במיוחד בשנים האחרונות, דווקא בשל העובדה שמדובר בפתרון מוצלח ולא פולשני, לא כרוך בצלקות או בתופעות לוואי וכמובן מעניק מראה שיער אחיד ומלא, לכל אותם האנשים הסובלים מהתופעה המטרידה והנפוצה.

מתעניינים בהשתלת שיער?
בחרו רק רופא מיומן ומנוסה בתחומו

אחד הרופאים המומלצים בתחום ומייסדי השיטה החדשה והמסעירה בתחום השתלות שיער הנו ד"ר שלום שאלתיאל.
רופא זה מציע פתרון טכנולוגי פורץ דרך לעומת השתלות שיער שנערכו בעבר. בתהליך זה לוקח הרופא מאזור מלא יותר זקיקי שיער ושותל אותם באזורים ריקים ודלילים אשר בהם ימשיכו לגדול בתבנית גדילה תקינה לחלוטין.

בתום התהליך ימשיכו הזקיקים לגדול ולהיראות חלק בלתי נפרד משיער הראש ובכך יקנו למטופל מראה שיער אחיד ומלא הרבה יותר מכפי שהיה וזאת ללא כאבים, סיכונים, או צלקות ותופעות לוואי אחרות, הנפוצות בהשתלות שיער בשיטות מיושנות יותר. לקבלת פרטים נוספים על השתלת שיער לחצו

פרטים מלאים בנושא, תמצאו בעמוד השתלת שיער באתר

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן