למה חשוב לעשות השתלת שיער רק בישראל?

רגע לפני השתלת שיערעידן הגלובליזציה פותח בפנינו המון אפשרויות ברחבי העולם, במגוון רחב מאוד של תחומים.

אנחנו קונים סחורה מסין במחירים מצחיקים, מעבירים פסי ייצור לירדן ולהודו כי כוח העבודה בהן זול יותר, משתמשים בחומרי גלם קולינריים משלל מדינות כדי להכין מתכונים שהעתקנו מהמטבח האיטלקי והתאילנדי והמקסיקני והאירי והפיליפיני והלבנוני והצרפתי ויש כמובן עוד דוגמאות לכך שהעולם הפך לכפר אחד גדול. גם כשהמטרה היא השתלת שיער מוצעות לנו אופציות שונות, ובפרט לעבור את התהליך בטורקיה.

למרות זאת, כדאי לעבור את ההשתלה אך ורק בישראל, וזאת מהסיבות שיפורטו בהמשך העמוד.

מראה מחמיא במיוחד

אצל כל מי שבילה בחופשת הכל כלול בבודרום או מרמריס או התמקח בבזאר הגדול של איסטנבול טורקיה מזוהה עם מחירים זולים.

למעשה זה המצב גם עבור מי שמעולם לא ביקר במדינה הגדולה שחלקה באירופה וחלקה באסיה – אבל כשמתכננים לעבור השתלת שיער, מחיר הוא רק פרמטר אחד בהחלטה, ולאו דווקא החשוב ביותר.

בהחלטות משמעותיות המבחן הנכון הוא היחס שבין העלות לתועלת.

במיוחד כך הדבר בהליכים אסתטיים – שמצד אחד משפיעים במידה רבה מאוד על הדימוי העצמי שלנו ומצד שני יש בהם גם מרכיב רפואי. אף אחד לא רוצה לחסוך מעט כסף אבל אז לגלות שתוצאות ההשתלה הן בינוניות.

הידע הרב שהצטבר בארץ, המיומנות של הרופאים שמבצעים השתלות שיער רק בישראל ורמת האבזור הגבוהה של המרפאות מבטיחים הליך בטוח ומראה מחמיא במיוחד, ובזכותם את יחס העלות-תועלת המשתלם ביותר שיש.

מינימום אי ודאות

כשעוברים השתלת שיער, כדאי כמובן לדעת בדיוק מיהו הרופא שבידיו מופקדת המשימה לשדרג את המראה החיצוני ולהעלים את סימני ההקרחה. עוד רצוי לזכור שהקרקפת היא אזור רגיש, ורופא לא מיומן מספיק עלול לגרום נזק של ממש.

רק כשעוברים השתלת שיער בישראל אתם יודעים בוודאות מי הרופא שיטפל בכם. אתם מכירים את המרפאה שבה מבוצע התהליך, ויכולים לברר את כל הפרטים החשובים מראש.

בדרך זו אתם יכולים להתחיל את התהליך בביטחון מלא, בלי לחשוש לטעויות ותקלות.

בנוסף, שנת הקורונה הזכירה לכולנו עד כמה שברירית המציאות שלנו. הצורך לסגור את השמיים ואת נתב"ג על-מנת למנוע כניסת מוטציות לארץ גרם לכך שמאות ישראלים ייתקעו בטורקיה ללא יכולת לחזור לישראל – חוויה לא נעימה לכל הדעות.

ליווי מקצועי צמוד ותשומת לב מלאה לכל ניואנס

ההצלחות המרשימות של השתלות השיער בשנים האחרונות הן תוצאה של שיטות מתקדמות יותר מצד אחד, ומצד שני רופאים מיומנים מאוד שמקדישים תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט.

זוהי עוד תשובה לשאלה למה חשוב לעשות השתלת שיער רק בישראל – כי רק בארץ מובטח לכם ליווי מקצועי צמוד לאורך כל הדרך, משלב התכנון דרך המימוש וגם במהלך ההתאוששות והחודשים שבהם הזקיקים נקלטים במקומם החדש ויוצרים את קו השיער המבוקש.

לשנות את החיים בלי לשבור את השגרה

השתלת שיער בישראל מאפשרת לכם לשנות לטובה את החיים גם בלי לשבור את השגרה, ולמעשה כמעט ללא הפרעה לחיי היומיום הרגילים.

בפרט כך הדבר כשעוברים את ההשתלה בשיטה החדשה – FUE+DHI.

בשיטה זו שליפת הזקיקים מתבצעת באמצעות מחט מיוחדת שלא נוגעת בשורשים שלהם, וכך גם החדרתם למקומות שבהם חסר שיער טבעי. בזכות ההקפדה על אפס מגע בשורשים, השערות נשמרות חזקות ושיעור הקליטה שלהן גבוה במיוחד.

בהתאם אפשר לשלוף פחות זקיקים, וכך ההחלמה אחרי הטיפול קצרה יותר. השתלת שיער בשיטת FUE+DHI מספקת גם תוצאות טבעיות מאוד בזכות זוויות ההשתלה המדויקות שמותאמות באופן מושלם לכיווני הצמיחה הטבעיים. לחצו לפרטים נוספים

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן