לקוחות מספרים על השתלת שיער

אלעד

"אני חייב להודות שהייתי עם המון חששות לפני ההשתלה, איך זה יראה? האם זה יכאב?

ועוד כל מני חששות ששקלתי רבות האם לבצע את הטיפול, אך מאחר ושערי הלך והידלל מיום, ליום, ופגע קשות בביטחון העצמי שלי, החלטתי לעזור אומץ ולבצע את השתלת שיער בשיטה החדשה, אני חייב להודות שכל התהליך היה הרבה יותר פשוט ממה שחשבתי, והתוצאה שינתה לי את החיים, אני מודה לד"ר שלום שאלתיאל על עבודה נפלאה, וטיפול מסור וסבלני מאין כמהו ולצוות המרפאה, אין לי מילים.
תודה."

מאיר

אני שמח שמצאתי את המקום שאוכל לפרגן לד"ר שלום שאלתיאל, אני בן 29 וכבר שלוש שנים אני מקריח יותר ויותר, ומה לעשות התופעה פשוט שיגעה אותי, לא יכולתי לראות את עצמי קירח כבר בגיל צעיר כזה.

ניסיתי פיאה שנראתה בסדר ועלתה לי הרבה כסף, אבל למרות העבודה הטובה שעשו לי, ראו שזה פיאה ובחברת אנשים הרגשתי מבוכה, ניסיתי שזירה, מין שיטה כזו של הוספת שיער, בקיצור מה לא ניסית בתקופה של שנתיים?

כמעט הכל, שום דבר לא היה זה.

למען האמת השתלת שיער קצת הפחידה אותי, הייתי במספר מקומות שמצאתי באינטרנט, ולא הרגשתי מספיק בטוח לבצע השתלת שיער, עד שהגעתי לד"ר שלום שאלתיאל וראיתי דוגמאות והסברים אמתיים, להשתלת שיער בשיטה החדשה, אני חייב להודות שזה שינה לי את התפיסה שהייתה לי, שזה ניתוח וזה מפחיד, אך הבנתי שהשיטה החדשה זה טיפול ללא חתך, השתלת שיערה, שיערה, לאחר שקבלתי הסבר מפורט, נראה לי פשוט והחלטתי לעשות את ההשתלה שיער אצל ד"ר שלום שאלתיאל.

חודשיים, שלושה אחרי הטיפול, כבר הבנתי שעשיתי את הצעד הנכון של חיי בנושא השיער שלי, כיום אני שנה אחרי, אני מודה לד"ר שאלתיאל, על זה שהיום אני נראה כמו שחלמתי שזה צריך להיות, ממליץ בחום, אל תחמיצו פגישת ייעוץ עם ד"ר שלום שאלתיאל.

אורן בר דוד

"תודה ענקית לד"ר שלום שאלתיאל, אל תחמיצו פגישת ייעוץ עם ד"ר שלום שאלתיאל, אדם משכמו ומעלה, רופא מקצועי ואמין, חבר שהגיע יחד איתי, נבדק על ידו וביושר ד"ר שלום שאלתיאל אמר לו שהוא לא מתאים לטיפול השתלת שיער, אין לי ספק שרבים אחרים היו מכנסים אותו לטיפול רק כדי לא להפסיד לקוח. ראוי להערכה.

מורל תקליטן לחתונה

"שמי מורל, תקשיבו לי, תגיעו לפגישת ייעוץ חינם ותתרשמו בעצמכם מד"ר שלום שאלתיאל, תראו במו עינכם מטופלים שעברו השתלת שיער ממש בחודשים האחרונים.
לאחר פגישה ייעוץ והתרשמות אישית, לא יהיה לכם ספק איפה כדאי לכם לבצע השתלת שיער."

רזיאל אברהם

"תודה לך ד"ר שלום שאלתיאל, לקח לי זמן לקבל החלטה, אבל בסוף זה ממש שווה.
החיים שלי השתנו…
ממליץ בחום להגיע לד"ר שאלתיאל, תתרשמו במו עינכם"

פיני איתן

"המלצה חמה, לכו לפגישת ייעוץ, תתרשמו בעצמכם, איש ורופא מקסים ומקצועי ללא פשרות"

ינון מרימי

"במקום לבדוק ולקרוא באינטרנט המלצות ותגובות של כל מני אנשים עם אינטרס אישי, אני ממליץ בחום, להגיע לד"ר שלום שאלתיאל ולהתרשם בעצמכם, אחרי פגישה עם ד"ר שאלתיאל, לא יהיה לכם ספק בקבלת החלטה היכן לבצע את השתלת שיער."

דוראל פרידמן שלום

"היום אני מבין כמה התהליך פשוט וקל, טיפול משנה חיים.
ד"ר שלום שאלתיאל אדם מדהים ורופא מצוין עם ניסיון רב בהשתלת שיער
ממליץ בחום"

eyal simantov

"רופא מקסים, ממליץ להיפגש עם ד"ר שלום שאלתיאל כדי להבין איזה אדם זה מעבר להיותו רופא משכמו ומעלה."

חגי רוזנבלום

"תודה לד"ר שלום שאלתיאל, אתה אדם משכמו ומעלה"

יוסף מורנו

"תודה לך ד"ר שלום שאלתיאל
אין לי מילים…"

אהרון כהן

"יש מקרים שאתה מרגיש שלא צריך לכתוב הרבה, אבל מצד שני אתה מרגיש שאתה חייב לפרגן, כי באמת מגיע, מפרגן בגדול מכול הלב…"

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן