מידע על השתלת שיער חדשנית מסוגה

תופעת הנשירה מוכרת לרבים מאתנו, המסרבים בכל תוקף להשלים עם המצב שבו המראה החיצוני שלנו הופך להיות פחות ופחות אטרקטיבי, בגלל הנשירה וההתקרחות.

תופעה זאת פוגעת במוקדם או במאוחר הן בגברים והן בנשים.

אצל נשים תופעה זאת נגרמת בעיקר בשל מצבי סטרס וגורמים הורמונאליים ואצל הגברים בעיקר בגלל המרכיב הגנטי שלא מותיר סיכוי אלא להתקרח בגיל צעיר אם האב או הסב סבלו גם כן מתופעה זאת.

אבל אין צורך להשלים עם רוע הגזירה אלא יש לתת על כך את הדעת ולבדוק כיצד ניתן לפתור בעיה זו אחת ולתמיד ולהפסיק לסבול מהתופעה המטרידה בהקדם האפשרי.

כמעט כל בעיה אסתטית עשויה לבוא על פתרונה בעידן של ימינו, בו מדובר על רפואה מודרנית מתקדמת ועל שיטות וטכניקות חדשניות מסוגן ופורצות דרך בתחום הכירורגיה הפלסטית.

ניתן לראות זאת למשל בניתוחי מתיחת פנים, הגדלת חזה ובעיקר בניתוחי השתלת שיער המתבצעים בשיטה החדשה שמובילה לתוצאות חסרות תקדים מבחינת מידת הטבעיות שלהן.

השתלת שיער היא הפתרון האידיאלי

אם גם אתם מחפשים פתרון אסתטי אידיאלי ופתרון מהיר ויעיל לבעיית נשירת השיער וההתקרחות תוכלו למצוא זאת בדמות השתלת שיער המקנה מראה שיער אחיד ומלא בתום התהליך.

השתלת שיער ללא כאבים וללא צלקות מתאפשרת באמצעות שיטה חדשה יחידה מסוגה הנקראת   Follicular Unit Extraction  F.U.E  בשיטה זאת המתבצעת על ידי אחד הרופאים הבכירים בתחום ד"ר שאלתיאל  ניתן להגיע למצב של  שיער טבעי ומתחדש באזורים בהם הצמיחה של השיער דלילה ביותר.

חשוב לזכור מדובר במהלך טיפול רפואי פשוט וקל אשר בסופו מתקבלת תוצאה אופטימאלית תוך הרדמה מקומית בלבד של מראה שיער טבעי ואחיד.

השערות שהושתלו והוצאו קודם לכן מאזור מלא יותר בראשו של המטופל, מושתלות שיער, שיערה באזור החדש וממשיכות לצמוח כאילו היו שם מאז ומתמיד.

כאמור, ללא כאבים או צלקות בהשוואה לשיטות ישנות, בהן התקבלו צלקות המכערות באופן בולט את התוצאה שהתקבלה ומעיבות על ההרגשה הסופית

שיטה fue פורצת דרך מוצלחת ולא-פולשנית בהשוואה לטיפולים אסתטיים כושלים אחרים שבוצעו בשנים הקודמות.

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן