נשירת שיער

ראש מלא, נפח בשיער הוא סמל מובהק ומאפיין למראה צעיר, רענן ויפה, ומשום כך, פונים רבים מהגברים ומהנשים הסובלים מתופעת ההתקרחות והנשירה לתחום הרפואה הכירורגית על מנת לקבל מענה רצוי לבעייתם ולשים קץ לתופעה המטרידה המחילה בנשירת שיער וממשיכה בהתקרחות ובשינוי משמעותי במראה החיצוני.

מנשירת שיער סובלים בעיקר גברים אך גם נשים מסיבות הורמונאליות סובלות מהתופעה המטרידה בהיקף רחב.

נשירת שיער אינה מתרחשת רק מהגורם הגנטי אלא ממכלול של סיבות וגורמת להשפעה שלילית על המראה ועל התחושה, מה שמוביל בהכרח לירידה בביטחון העצמי ולפגיעה בתדמית.

שאלת השאלות לפני כל ביצוע הליך רפואי לרבות הליך כירורגי היא מי הרופא שעומד מאחורי תהליך הטיפול או הניתוח.

אין ספק כי בחירת רופא בקפידה לביצוע כל תהליך רפואי היא הבסיס הטוב ביותר להצלחתו של הטיפול. מידת הוודאות בתוצאות הניתוח וסיכויי ההצלחה של כל טיפול ניתוחי תלויים בקשר ישיר בבחירת הרופא לשם ביצוע הפעולה.

פתרונות טובים לשיער נושר

ניתן להשיג תכשירים רבים המתיימרים לטפל בתופעה אך בפועל אינם ממגרים אותה לחלוטים או כרוכים בתופעות לוואי מזיקות.

תכשירים ותרופות למיניהם מנסים להילחם בתופעה ולמנוע את הנשירה אך אינם יכולים לשנות את המצב בו נשרו שיערות רבות ואבדו לעד.

לשינוי מראה שיער לא אחיד ולא אטרקטיבי, יש לפנות לאמצעים המקובלים הקיימים בתחום הרפואה האסתטית.

ד"ר שאלתיאל מומחה בתחום הרפואה הכירורגית מציע לכם מספר דרכים להילחם בתופעת ההתקרחות והנשירה לרבות השתלת שיער. ככל שתיבחרו רופא מיומן בהשתלות שיער, כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם בידיים טובות ואמינות אשר יובילו אתכם אל היעד בבטחה, בדיוק ובהתאמה מלאה לצפיותיכם.

השתלת שיער בשיטה החדשה הנקראת FUE הייחודית שמתבצעת על ידי ד"ר שלום שאלתיאל היא התשובה המוצלחת ביותר לפתרון הבעיה ומניבה תוצאות טבעיות למדי שאינן מסגירות את העובדה שהמטופל סבל מנשירה או עבר הליך כירורגי למיגורה.

שיטה זו אינה כרוכה בצלקות או כאבים וכמובן לא כרוכה בתופעות לוואי כפי שהכרנו עד היום בשיטות קודמות.

ד"ר שלום שאלתיאל מוניטין עשיר והצלחות רבות ולא מבוטלות בתחום הרפואה האסתטית בכלל ובתחום השתלות שיער ומניעת נשירת שיער בפרט.

איך למנוע נשירת שיער?

נשירת שיער פוקדת כשני שליש מהגברים החל מהעשור השלישי לחייהם. למרות קיומם של טיפולים תרופתיים ניתן לומר בפה מלא כי קשה למנוע נשירה שכבר החלה. מדובר בתופעה המתרחשת לאיטה ומתפשטת עם הזמן.

טיפולים רפואיים כמו תרופות ומשחות גוררות אחריהן תופעות לוואי לא נעימות וצורך לקחת אותם לאורך שנים על מנת שיראה איזה שהוא שיפור במצב הנשירה. אבל מדוע להתפשר על טיפולים תרופתיים שיעילותם מוטלת בספק אם אפשר לקבל מענה נכון, מדויק ובטוח על ידי הרפואה האסתטית המודרנית המציעה פתרון זמין לכל בעיה אסתטית בעידן של ימינו.

השתלת שיער המתבצעת אך ורק על ידי ד"ר שלום שאלתיאל, מבכירי וטובי הרופאים הכירורגיים בישראל נחשבת לדרך הטובה והיעילה ביותר למנוע נשירת שיער.

השתלת שיער מוצלחת שמה קץ אחת ולתמיד לבעיית הנשירה וההתקרחות ומונעת את התפשטותה המהירה.

שיטות חדשות בהרדמה ובהשתלה עצמה הטומנות בחובן שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים גורמים להשתלת שיער להסתיים בתוצאות מוצלחות במיוחד וללא כאבים, צלקות או תופעות לוואי.

השיטה החדשה המתבצעת על ידי ד"ר שאלתיאל, מבכירי ומייסדי השיטה, מאופיינת בלקיחת זקיקי שיער מאזור בו לא קיימת נשירת שיער בדרך כלל כמו העורף ולאחר מכן נערכת השתלתם באזורים דללי שיער הסובלים מנשירה.

השיטה החדשה בהשתלות שיער זוכה להצלחה רבה בשל העובדה שבסופו של התהליך מתקבלת תוצאה טבעית לחלוטין של מראה שיער אחיד וטבעי לאורך כל הראש.

שיטה זאת אינה כרוכה בנטילת תרופות, תופעות לוואי, כאבים או צלקות שאפיינו השתלות שיער מיושנות יותר ובכך טמון יתרונה הגדול והמשמעותי!

לעמוד ראשי של השתלת שיער לחצו

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן