סובל מנשירת שיער

פתרונות למי שסובל מנשירת שיער?

הופעת אזורים בראש בהם השיער הופך לדליל יותר עד שהוא נושר מסמלת את תחילתה של תופעת נשירת השיער אשר בעקבותיה מגיעה גם התקרחות בשלב מאוחר יותר.

גברים רבים סובלים מתופעה זאת הנגרמת בעיקר על ידי מרכיב גנטי דומיננטי אשר גורמת להתקרחות גברית טיפוסית המאפיינת את מרבית מקרי ההתקרחות הגברית.

לחץ נפשי ונטילת תרופות מסוימות ידועים כמזרזי נשירה גם כן ולכן רואים גם נשים רבות שסובלות מנשירת שיער בנוסף למרכיב הורמונאלי הגורם לתחילתה של הופעת הנשירה.

בדרך כלל תופעת הנשירה מתחילה באזורים מסוימים בעיקר בצידי הראש באזור הידוע לשמצה ונקרא אזור המפרצים. עד שהנשירה הופכת למשמעותית ייקח זמן רב אולם היא לא ניתן לעצירה בצורה פשוטה.

רוב הסובלים מנשירת שיער מתחילים לסבול מהתופעה מגיל צעיר יחסית הרבה יותר מגברים אשר להם אין נטייה להתקרח וההתקרחות אצלם מופיעה עם ההתקדמות בשנים.

נשירת שיער אצל גברים ונשים

גברים מתקרחים באופן שונה מנשים. אצל הגברים ההתקרחות נקראת גם  גם אלופציה אנדרוגטית הגורמת להופעת קו שיער נסוג. במשך הזמן שני ציד הראש המתקרחים יפגשו עם הפדחת ויצרו רצועת שיער שתקיף את החלק האחורי של הראש בלבד.

נשירת שיער אצל נשים, לעומת זאת, תהיה מפושטת יותר ותפקוד את כל האזורים כך שהשיער יראה מקריח בכל הראש ולא רק בחלקים מסוימים.

טיפול בנשירת שיער

למניעת נשירת השיער וההתקרחות קיימים טיפולים מקומיים ותרופתיים, תוספות שיער ושלל פתרונות קוסמטיים כאשר הטיפול הטוב ביותר והיעיל ביותר הוא השתלת שיער. תהליך בו נלקחים זקיקי שיער מאזור מלא יותר שאינו סובל מנשירה ומועברים לאזורי ההתקרחות באמצעות השתלה זהירה ועדינה הנערכת בידיים מקצועיות ומומחיות. השיער המושתל ימשיך לצמוח עם הזמן כאשר המראה המתקבל הנו מראה טבעי ואחיד לאורך כל הראש.

קיימים מספר סוגי השתלות שיער שההבדל ביניהן טמון באופן לקיחת השיער להשתלה, גודל השתלים ומספר הטיפולים אשר המטופל נזקק לעבור בהתאם למצב הנשירה שעל ראשו.

ד"ר שאלתיאל, מומחה בעל שם עולמי בהשתלות שיער, הנו ממייסדי השיטה החדשה להשתלת שיער הטומנת בחובה יתרונות גדולים של מראה שיער אחיד ומלא בהליך בטוח, יעיל ופשוט ללא כאבים, צלקות או תופעות לוואי.

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ דילוג לתוכן